RN60E5100BB14
MFR.Part #
RN60E5100BB14
JLCPCB Part #
C3378598
Description
-65℃~+175℃ 250mW 510Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors