RNC55H3652DSB14
MFR.Part #
RNC55H3652DSB14
JLCPCB Part #
C1448615
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors