CP00076K800KE66
MFR.Part #
CP00076K800KE66
JLCPCB Part #
C19568753
Description
-65℃~+225℃ 6.8kΩ 7W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS