Y078692R1600T0L
MFR.Part #
Y078692R1600T0L
JLCPCB Part #
C1476606
Description
-55℃~+125℃ 600mW 92.16Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS