RNC55H3611FRP66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H3611FRP66
JLCPCB Part #
C3488965
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors