RNC55H3521FRP66
MFR.Part #
RNC55H3521FRP66
JLCPCB Part #
C3461542
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.52kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors