RNC55H3701FRP66
MFR.Part #
RNC55H3701FRP66
JLCPCB Part #
C3466176
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors