RNC55H3091BSRE765
MFR.Part #
RNC55H3091BSRE765
JLCPCB Part #
C3482784
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors