RNC55H2841DSBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H2841DSBSL
JLCPCB Part #
C3475805
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.84kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors