BZD27C47P-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C47P-E3-08
JLCPCB Part #
C5957182
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 Independent 1uA@36V 44V~50V 45Ω 47V 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS