RNC55H2611FRRE6
MFR.Part #
RNC55H2611FRRE6
JLCPCB Part #
C1795410
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.61kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors