RNC55K1183FRB14
MFR.Part #
RNC55K1183FRB14
JLCPCB Part #
C1410283
Description
-65℃~+175℃ 118kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors