RNC65J2262BRB14
MFR.Part #
RNC65J2262BRB14
JLCPCB Part #
C3484826
Description
-65℃~+175℃ 22.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors