RNC55H2552BSR36
MFR.Part #
RNC55H2552BSR36
JLCPCB Part #
C1811405
Description
-65℃~+175℃ 125mW 25.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors