BFC237517123
MFR.Part #
BFC237517123
JLCPCB Part #
C5953214
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 12nF 300V、630V ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS