RNC55H2491FRRE6
MFR.Part #
RNC55H2491FRRE6
JLCPCB Part #
C1795325
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.49kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors