RNC55J17R6BRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J17R6BRB14
JLCPCB Part #
C1461378
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 17.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors