BFC238582362
MFR.Part #
BFC238582362
JLCPCB Part #
C3805075
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 3.6nF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS