RNC55H2181BSBSL65
MFR.Part #
RNC55H2181BSBSL65
JLCPCB Part #
C3399048
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.18kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors