RNC55H1843BSRE765
MFR.Part #
RNC55H1843BSRE765
JLCPCB Part #
C3417665
Description
-65℃~+175℃ 125mW 184kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors