ERC552K7100DHEK500
MFR.Part #
ERC552K7100DHEK500
JLCPCB Part #
C3369371
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.71kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS