RNC55H5620BSRE765
MFR.Part #
RNC55H5620BSRE765
JLCPCB Part #
C3537464
Description
-65℃~+175℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors