RNC55H1562BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1562BSRE565
JLCPCB Part #
C3469711
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors