RNC55H1262BSRE565
MFR.Part #
RNC55H1262BSRE565
JLCPCB Part #
C3435313
Description
-65℃~+175℃ 12.6kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors