MAL213665681E3
MFR.Part #
MAL213665681E3
JLCPCB Part #
C1598385
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 5mm 6000hrs@105℃ 62mΩ 630mA@100Hz 680uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS