RNC50J1002FRB1431
MFR.Part #
RNC50J1002FRB1431
JLCPCB Part #
C3435337
Description
-65℃~+175℃ 100mW 10kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors