RNC55H1541DSBSL
MFR.Part #
RNC55H1541DSBSL
JLCPCB Part #
C1450063
Description
-65℃~+175℃ 1.54kΩ 125mW Metal Film Resistors ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors