Y078547R0000B9L
MFR.Part #
Y078547R0000B9L
JLCPCB Part #
C1466652
Description
-55℃~+125℃ 47Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS