RNC55H1501FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1501FRBSL
JLCPCB Part #
C1437988
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors