RNC60K1912DMR36
MFR.Part #
RNC60K1912DMR36
JLCPCB Part #
C3574193
Description
-65℃~+175℃ 19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors