ILSB0603ER3R9K
MFR.Part #
ILSB0603ER3R9K
JLCPCB Part #
C6639353
Package
0603
Description
1.7Ω 15mA 3.9uH 35@10MHz 41MHz ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS