RNC55H1500FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1500FRBSL
JLCPCB Part #
C1437638
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors