RNC55H1472BRRE5
MFR.Part #
RNC55H1472BRRE5
JLCPCB Part #
C3390081
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors