BFC233923474
MFR.Part #
BFC233923474
JLCPCB Part #
C3299505
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 470nF X2 ±20% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS