F339MX233331JF02W0
MFR.Part #
F339MX233331JF02W0
JLCPCB Part #
C3299333
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 310V 33nF X2 ±5% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS