RNC55H1302BSR36
MFR.Part #
RNC55H1302BSR36
JLCPCB Part #
C1812288
Description
-65℃~+175℃ 125mW 13kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors