CP000713R00JE66
MFR.Part #
CP000713R00JE66
JLCPCB Part #
C19598650
Description
-65℃~+275℃ 13Ω 7W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS