BZD27C5V1P-HE3-18
MFR.Part #
BZD27C5V1P-HE3-18
JLCPCB Part #
C5604843
Description
1 Independent 4.8V~5.4V 5.1V 5uA@1V 6Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS