RNC55H1001FRBSL
MFR.Part #
RNC55H1001FRBSL
JLCPCB Part #
C1437333
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors