RNC50K5112FRRE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC50K5112FRRE6
JLCPCB Part #
C3505326
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors