RNC50H5112FRRE6
MFR.Part #
RNC50H5112FRRE6
JLCPCB Part #
C1807371
Description
-65℃~+175℃ 100mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors