TNPU060317K8AZEN00
MFR.Part #
TNPU060317K8AZEN00
JLCPCB Part #
C4061099
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS