RNC50K4991FRRE6
MFR.Part #
RNC50K4991FRRE6
JLCPCB Part #
C1821233
Description
-65℃~+175℃ 100mW 4.99kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors