RNC50H9170BSB14
MFR.Part #
RNC50H9170BSB14
JLCPCB Part #
C1445942
Description
-65℃~+175℃ 100mW 917Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors