RNC50K3402FRRE5
MFR.Part #
RNC50K3402FRRE5
JLCPCB Part #
C3410027
Description
-65℃~+175℃ 100mW 34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors