RNC50J3091BRRE831
MFR.Part #
RNC50J3091BRRE831
JLCPCB Part #
C3428935
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors