RNC50J8872BSB14
MFR.Part #
RNC50J8872BSB14
JLCPCB Part #
C1463195
Description
-65℃~+175℃ 100mW 88.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors