RER60FR162RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60FR162RC02
JLCPCB Part #
C1571365
Package
Plugin
Description
162mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance