RNC50J75R9BSB14
MFR.Part #
RNC50J75R9BSB14
JLCPCB Part #
C1463273
Description
-65℃~+175℃ 100mW 75.9Ω Metal Film Resistors ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors