RNC50H4320FSR3831
MFR.Part #
RNC50H4320FSR3831
JLCPCB Part #
C3519263
Description
-65℃~+175℃ 100mW 432Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors